Wyniki sportowe

Obedience

 

RANGA I MIEJSCE DATA SĘDZIA KLASA WYNIK OCENA LOKATA / LICZBA ZAWODNIKÓW
Krajowe Zawody Obedience (PP),

Długa Kościelna
Filmik

24.11.2013 Janusz Słoniewicz 0 93,5 dosk 2./10
II Altowe Przebiegi Treningowe Obedience,

Żółwin

Filmik

8.12.2013 Magdalena Łęczycka 0 91 dosk 1./12
Krajowe Zawody Obedience (PP),

Warszawa
Filmik

24-25.05.2014 Eddy Watthee (Belgia) 1 225,5 dosk 5./14
Krajowe Zawody Obedience (PP),

Kraków
Filmik

15.06.2014 Jacek Lewkowicz 1 223,5 bdb 3./10
Krajowe Zawody Obedience (PP),

Gdynia
Filmik

21-22.06.2014 Carina Barthel (Szwecja) 1 187 db 4./8
Krajowe Zawody Obedience (PP),

Sopot
Filmik

23.08.2014 Katarzyna Drobik-Michalska 1 272,5 dosk 2./6
III Altowe Przebiegi Treningowe Obedience,

Marynki

6-7.12.2014 Tomasz Jakubowski 2

(start treningowy)

197 db 4./10
Krajowe Zawody Obedience (PP),

Rzeszów
Filmik

7.06.2015 Jozef Olearcin (Słowacja) 2 208 db 3./8
Krajowe Zawody Obedience (PP),

Gamratka (o/Warszawa)

5.07.2015 Janusz Słoniewicz 2 213 db 4./5
Krajowe Zawody Obedience (PP),

Gamratka (o/Warszawa)
Filmik

6.9.2015 Jacek Lewkowicz 2 245,5 bdb 5./7
XIII Rzeszowskie Zawody Obedience (PP, MP Border Collie, MP Owczarków Belgijskich),

Rzeszów
Filmik

12-13.09.2015 Dana Tothova (Słowacja) i Jacek Lewkowicz 2 179,75 b/o 5./10
Krajowe Zawody Obedience (PP),

Wrocław
Filmik

10.10.2015 Jacek Lewkowicz 2 235 bdb 3./11
Mistrzostwa Polski Obedience,

Gdynia

17-18.10.2015 Carina Barthel (Szwecja) i Katarzyna Drobik 2 204 db 6./11
1. Runda Słowackiej Ligi Obedience 2016,

Hrabušice Podlesok (Słowacja)

21.11.2015 Karin Ďurčanská (Słowacja) 2 226,5 bdb 4./7
X Zielonogórskie Zawody Obedience (PP i kwalifikacje do MŚ),

Zielona Góra
Filmik

28-29.11.2015 Lucie Gabrielová (Czechy) 2 263 dosk 4./9
IV Altowe Przebiegi Treningowe Obedience,

Marynki
Filmik

5-6.12.2015 Renate Oeltze (Austria) 2

(nowy regulamin)

221,5 db 4./9
Krajowe Zawody Obedience (PP),

Gamratka (o/Warszawa)

13.12.2015 Tadeusz Roszkiewicz 2 308 dosk 3./8
Zwycięzca Pucharu Polski Obedience 2015 w kl. 2
Krajowe Zawody Obedience (PP, MP Retrieverów, kwalifikacje do MŚ),

Wrocław
Filmik

8-9.10.2016 Christian Steinlechner (Austria) 3 163 b/o 13./13
Krajowe Zawody Obedience (PP, MP Owczarków Belgijskich, kwalifikacje do MŚ),

Grębiszew (o/Warszawa)
Filmik

15-16.10.2016 Lucie Gabrielová (Czechy) – kl. 2 i 3 i Stanisław Pasek – kl. 0 i 1 3 184 b/o 14./15
Krajowe Zawody Obedience (kwalifikacje do MŚ),

Warszawa

5-6.11.2016 Gonzalo Figueroa Couñago (Hiszpania) 3 86,5 b/o 11./14
Krajowe Zawody Obedience (PP),

Wrocław

1-2.04.2017 Jacek Lewkowicz 3 227,5 bdb 2./4
Krajowe Zawody Obedience (PP),

Sopot

5.08.2017 Katarzyna Drobik-Michalska 3 168 b/o 3./3
Mistrzostwa Polski Obedience (MP Owczarków Belgijskich, kwalifikacje do MŚ),

Grębiszew (o/Warszawa)

23-24.09.2017 Christelle Nomine (Francja) i Stanisław Pasek 3 103,75 b/o 15./15
Krajowe Zawody Obedience (PP, MP Retrieverów),

Wrocław
Filmik

14-15.10.2017 Viktoria Varsani (Włochy) 3 130,5 b/o 4./5
Krajowe Zawody Obedience (PP, memoriał Antoniego Brzezichy),

Rumianka (o/Warszawa)

28.10.2017 Janusz Słoniewicz 3 129,5 b/o 6./7

 

 

PT i BH

 

RANGA I MIEJSCE DATA SĘDZIA KLASA WYNIK OCENA LOKATA / LICZBA ZAWODNIKÓW
Egzamin PT,

Warszawa,

Psia Szkoła Bemowo

29.09.2013 Henryk Salamon PT1 198 dosk 1./5
Egzamin PT,

Warszawa,

Psia Szkoła Bemowo

4.10.2015 Beata Ryl PT2 179 db 2./2
Egzamin PT,

Warszawa,

Psia Szkoła Bemowo

20.12.2015 Beata Ryl PT2 195 dosk 1./3
Egzamin BH,

Warszawa,

Psia Szkoła Bemowo

19.03.2017 Tadeusz Roszkiewicz BH 59/60 1./9
Egzamin PT,

Warszawa,

Psia Szkoła Bemowo

Filmik

11.06.2017 Beata Ryl PT3 175 db 1./1

 

 

Rally-obedience

 

RANGA I MIEJSCE DATA SĘDZIA KLASA WYNIK LOKATA / LICZBA ZAWODNIKÓW UZYSKANY TYTUŁ
Ogólnopolskie zawody rally-o, Warszawa 8.12.2012 Monika Marciniak 1 208 7./24
I Mistrzostwa szkół i klubów rally-o, Warszawa 16.03.2013 Olga Nylec 1 209 między 8. a 13. /33
Zawody rally-o podczas DogGames
GOSiR ZIELONKI, Stare BabiceFilmik
21.04.2013 Ewelina Eggert 1 210 1./13 R1
Ogólnopolskie zawody rally-o, Łódź 19.05.2013 Olga Nylec 2 209 2./3
Zawody rally-o podczas DogGames
GOSiR ZIELONKI, Stare BabiceFilmik
27.04.2014 Joanna Hajdyła-Jarosz 2 203 3./5
Ogólnopolskie zawody rally-o, Łódź

Filmik

18.05.2014 Ewa Opulska 2 209 4./7 R2
Zawody rally-o podczas IV Grodziskiego Pikniku z Psem, Grodzisk Maz.

Filmik

29.06.2014 Olga Nylec 3 209 1./7
Zawody rally-o podczas DogGames
GOSiR ZIELONKI, Stare Babice
28.09.2014 Ewa Opulska 3 205 4./7
Ogólnopolskie zawody rally-o, Warszawa 28.06.2015 Ewelina Eggert 3 205 2./4 R3, Rally Championship!
Ogólnopolskie zawody rally-o, Gdańsk

Filmik

17.09.2016 Olga Nylec 3 207 1./3

 

 

Agility

RANGA I MIEJSCE DATA SĘDZIA KLASA WYNIKI

(bieg, punkty karne, lokata)

Zawody Agility Bemowo 2011 Edycja Jesienna MultiCup i o Puchar I Grupy FCI,Warszawa
Filmik
22-23.10.2011 Gabbi Steppan (Austria) 0

(tylko jumpingi)

J0 I: dis

J0 II: 5 p., 9./19

J0 III: 0 p., 6./22

J0 IV: 0 p., 6./22

Treningowe zawody agility, Celinów 19-20.11.2011 Marzena Domińczak, Maria Pajzderska 0

(tylko jumpingi) każdy tor biegany po 2 razy

wyróżnienie:

4 bezbłędne przebiegi na 8

Sylwestrowe Zawody Agility, Supraśl

Filmik

30.12.11.-1.01.12 Tomáš Glabazňa (SK), Antonin Grygar (CZ) 0

(tylko jumpingi)

J0 I: 0 p., 4./18

J0 II: 5 p., 10./18

J0 III: 0 p., 3./17

 

« wstecz