Shanti

Lintanorie LIGHTFOOT SHANTI

4.03.2010 – 4.04.2018

 

Jako szczenię była istnym diablęciem z piekła rodem! ;-) Była szczeniakiem, z którym najbardziej lubiła się bawić Asti – reszta maluchów potraktowana „ostrzej” odpuszczała – ale nie Shanti. ;-) Równocześnie już jako maluch miała doskonałą kontrolę nad ciałem – niesłychanie sprawna, zwinna i „ogarnięta” (czyżby „pracujące” geny?).

 

W dojrzałym wieku nadal nie brakowało jej energii, ale miała też doskonały wyłącznik off. Może pomogło imię – Shanti – które w sanskrycie oznacza wewnętrzny spokój.

 

Shanti była najbardziej wyczekanym szczenięciem z tego miotu – Alicja czekała na swoją aussiczkę 3 lata. Shanti była zawsze chętna do współpracy, świetnie się koncentrowała, ale czasami miała też swoje zdanie (znowu „pracujące” geny?). Ćwiczyła frisbee i agility, a poza tym była mistrzynią sztuczek! :-) Zaliczyła świetny debiut we frisbee na DCDC we Wrocławiu w 2012 roku, gdzie zajęła 4. miejsce na 30 zawodników w klasie Starters. Dawała pokazy dla publiczności na wystawach i innych imprezach.

 

Shanti mieszkała z Alicją i jej rodziną w Zakopanem. Odeszła nagle i niespodziewanie przez podstępny nowotwór śledziony.

 

Filmiki:

Seminarium agility

Trening frisbee

Trening frisbee w pięknych okolicznościach przyrody :)

Frisbee i inne zabawy

Shanti robi przysiady

Ćwiczenia równowagi

Świadomość zadu

Zimowy spacer

Shanti i balonik :-)

 

 

2 lata

1 rok

Córusia tatusia ;-)

Riva i Shanti – oboje w wieku ok. 8 miesięcy